Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri, riskli görülen bölgelerin görüntülerinin güvenlik amaçlı olarak 7/24 kesintisiz kayıt altına alınmasını sağlayan ekipmanların bütünüdür. Güvenlik Sistemleri ürünleri arasında günümüzde en yaygın talep gören sistemler kamera sistemleridir. Kullanım yoğunluğu sebebiyle, kamera sistem ve ekipman üreticileri müşterilerine çok geniş yelpazede ve kalitede ürünler sunabilmektedir.

Kamera Sistemleri temel olarak Analog ve IP tabanlı sistemler olmak üzere iki farklı grupta incelenebilir. IP tabanlı kamera sistemlerinin teknolojik olarak günden güne gelişim göstermesine paralel olarak görüntü ve kayıt çözünürlükleri de artmaktadır. Sistemler genel olarak kameralar, lensler ve kayıt cihazları gibi ekipmanlardan oluşmaktadır. Kamera Sistemleri, kullanım alanları, ürün çeşitliliği ve teknolojileri itibarıyla çok ciddi projelendirme gerektirmektedir.

Mel Elektronik olarak, görüntü sistemleri konusunda tüm teknolojik gelişmeleri en yakından takip ederek, siz müşterilerimize en uygun çözümü sunabilmek için her geçen gün kendimizle yarışıyoruz.